Яценюк може добровільно піти у відставку

175
Згідно з неофіційною інформацією, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк погодився піти у відставку. 

Інформатор РБК-Україна в уряді повідомив, що Яценюк погодився піти у відставку. Імовірно, наступним Прем’єр-міністром України стане чинний міністр фінансів Наталія Яресько, яка вже нібито «розпочала формувати новий технократичний Кабмін».
Нагадаємо, 16 лютого поточного року парламенту не вистачило голосів, аби відправити у відставку чинний склад уряду, хоча його роботу протягом минулого року було визнано незадовільною.
Одним із основних показників успішності діяльності Кабінету Міністрів України є інвестиційна привабливість країни. Згідно з результатами діяльності уряду протягом 2015 року було зафіксовано суттєве зниження прямих інвестицій в Україну, проте продовжена практика 2014 року, коли інвестори згортали свою діяльність на вітчизняному просторі, − зазначено в пояснювальній записці до постанови щодо ухвалення резолюції недовіри Кабміну. 
Пізніше Президент України Петро Порошенка закликав Яценюка й Генерального прокурора Віктора Шокіна подати у відставку. Очільник ГПУ написав заяву на звільнення, хоча нині перебуває у відпустці. Глава уряду одним чином не прокоментував слова Порошенка.

Коментарi

Коментарiв