Найєм і Луценко посварилися через «прорив» Саакашвілі

464
Найєм став на захист Саакашвілі

Генеральний прокурор України Юрій Луценко і народний депутат Мустафа Найєм посперечалися через екс-главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Сутичка сталася в кулуарах форуму Ялтинської стратегії у Києві.

Луценко почав дорікати Найєма в тому, що той допомагав Саакашвілі прориватися через кордон замість того, щоб законно оскаржити позбавлення українського громадянства.

Більш того, Луценко стверджує, що саме Найєм був одним із тих, хто радив екс-губернатору Одеської області незаконно повернутися в Україну.

«Юрію Віталійовичу, у вас є докази, що я щось радив? Ходімо до суду. Ви обманюєте», – заявив нардеп.

Під час суперечки глава ГПУ підкреслив, що не вважає себе ворогом Саакашвілі: «Однак він повинен подати юридичну заяву в суд. А команда Саакашвілі до цих пір не може знайти на це часу».

У відповідь на це Найєм заявив, що справа екс-голови Одеської ОДА – політична: «І ви, як генеральний прокурор, виявилися в цій історії як жертва. Це не ви ініціювали, але ви змушені захищати це. Це неправильно. І це кармічно неправильно для людини, яка сідала у в’язницю саме з політичних мотивів».

Після цього Луценко продовжив наполягати, що питання Саакашвілі необхідно вирішувати юридичним шляхом.

«Я не політик… І мені теж не подобається як виборче наділення громадянством, так і виборче його позбавлення. Але як генеральний прокурор я стверджую, що єдиний метод – не на полі фізичного прориву кордонів і побиття прикордонників, а в подачі заяви в суд. Якби він це зробив, то у нього були б сильніші позиції», – зазначив очільник ГПУ.

Юрій Луценко обвинил Mustafa Nayyem в участии в группе по незаконной переправке Саакашвили через границу. Найем спросил, есть ли доказательства. Луценко кивнул.

Опубліковано Сергієм Щербиною 16 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв