Чому ЗСУ поки не можуть повернути Донецьк: думка військового

452
Експерт пояснив, чому ЗСУ поки не можуть звільнити окупований Донецьк

Український генерал-майор,  командир сил оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» Олег Мікац вказав на важливий момент із звільненням окупованих бойовиками Донецька і Луганська.

Про це розповів в інтерв’ю Апострофу.

За словами Мікаца, якщо ЗСУ звільнять Донецьк і Луганськ, то міжнародна спільнота сприйматиме такі дії як порушення Мінських домовленостей.

«Україну звинуватять у порушенні Мінських домовленостей. І це розв’яже Росії руки. Росія заведе свої сили і засоби, почне застосовувати авіацію, яка у неї є, застосовувати крилаті ракети, яких у неї досить. Після цього Росія вже не буде сприйматися як агресор – вона буде виглядати рятівником», – підкреслив військовий.

Також він зазначив, що через наступ українських військових існує загроза зняття санкцій з Росії. «І ми залишимося сам на сам з Росією. Залишимося біля розбитого корита. А РФ що захоче, те й буде з нами робити».

На переконання генерала, на нинішньому етапі повернення Донбасу Україна має користуватись політичними методами боротьби, а саме домагатися чітко прописаних в Мінську кроків: закриття кордону, виведення ЗС РФ і бойовиків з зони АТО.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв