Президент зобов’язав РНБО підготувати засідання щодо повернення Криму

166
Президент України Петро Порошенко зобов’язав Раду з національної безпеки й оборони підготувати засідання для обговорення стратегії щодо повернення анексованого Криму.

Крім того, Порошенко заявив, що Кабінет Міністрів повинен розробити план захисту державних інтересів у міжнародних судах, притягнення Російської Федерації до відповідальності перед Україною як суверенною країною та її підприємствами передає − Голос Америки.
Президент також повідомив, що уряд буде повинен подати на розгляд Ради з національної безпеки й оборони України питання щодо тимчасового режиму спеціального митного захисту вздовж лінії адміністративного кордону Херсонської області та Кримського півострова й енергетичну стратегію щодо Криму.
Міністерство оборони та Збройні Сили України повинні розробити пропозиції щодо посилення військової спроможності держави в Херсонській області й уздовж лінії чорноморського узбережжя.
«Росія значно наростила військову присутність у регіоні, завершує перетворення півострова з квітучого міжнародного курорту на велику військову базу, що створює загрозу, в тому числі і ядерну, не лише Україні, але й усім країнам Чорноморського регіону», − наголосив Порошенко.

Коментарi

Коментарiв