На Київщині спалахнув новий мовний скандал

2055
"ЕКО-маркет" потрапив у мовний скандал

У місті Вишгород Київської області в магазині «ЕКО Маркет» стався мовний скандал. Про інцидент у своєму Facebook повідомив користувач Oleh Oleg.

«Отже, «ЕКО Маркет» під Києвом (Вишгород, вул.Набережна, 2Б). Касир Юхименко починає ставити мені питання на іноземній мові, я прошу українською, на що вона різко відмовляє. Я повідомляю, що вона порушує закони України, за якими обслуговування/надання інформації за замовчуванням має відбуватися українською мовою», – розповів чоловік.

«Вона нахабно говорить, що «а я не понимаю укрÁинский. И вообще я русская». Я прошу покликати адміністратора і книгу скарг. Адміністратор не приходить, за касира намагається заступитися охоронець-жінка, яка знову ж таки в різкій формі заявила, щоб я не затримував тут людей (хоча я нікого не затримував, пробив весь товар і заплатив карткою)».

За словами активіста, через деякий час адміністратор усе-таки прийшла, проте не представилася і розмовляла на підвищених тонах.

«Книгу скарг» на моє прохання надавати відмовилася, пропонуючи її мені самому шукати по магазину. Довелося викликати поліцію. Приїхали швидко, за хвилин сім. Але на місці не захотіли з’ясовувати, де знаходиться «Книга скарг», і чому мені відмовили в цьому праві співробітники магазину відомої мережі. Пропонували проїхати в райвідділ для оформлення заяви, на що я категорично відповів відмовою (хто тут потерпілий, вибачте? І дружина з маленькою дитиною вже зачекалися у машині). Все ж прийняли заяву на місці», – ідеться далі.

Потім він додав, що коментар на офіційній сторінці «ЕКО Маркета» був видалний, а можливість коментувати – закрита.

Після інциденту чоловік іще раз повернувся у магазин і все-таки залишив відгук у «Книзі скарг».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв