Луценко вимагає створення нової коаліції

257
Лідер фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко закликав владу більше не створювати ілюзій і обговорити створення нової коаліції.

«Можна сперечатися про юридичні тонкощі, але фактично стара коаліція розпалася. Небажання Прем’єр-міністра це визнавати приводить до розширення кризи довіри не тільки між владою і населенням, але і між Україною й іноземними партнерами. Ми втрачаємо безвізовий режим, співпрацю з Міжнародним валютним фондом і ще низку важливих аспектів», − зазначив у своєму Facebook Луценко.
Він також заявив, що «БПП» нібито вже розробив план співпраці парламентської більшості й уряду протягом наступного року, тому нині необхідно створити нову «технократичну команду без партійних амбіцій».
Крім того, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк 26 лютого закликав Президента Петра Порошенка розпочинати формування нового уряду, якщо главу держави не влаштовує його чинний керівник. Він також наголосив, що неможливість «перезавантаження» Кабміну обов’язково призведе до дострокових виборів.
Додамо, 26 лютого представник уряду повідомив, що Яценюк погодився добровільно піти у відставку, проте пізніше парламентар із «Народного фронту» спростував цю інформацію.

Коментарi

Коментарiв