РФ буде змушена обговорити повернення Криму, − Клімкін

214
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив думку, що російській владі доведеться обговорити повернення Криму, незважаючи на заяви про «закрите питання півострова».

Нагадаємо, нещодавно глава російського уряду Дмітрій Мєдвєдєв заявив, що для Кремля не існує питання Кримського півострова, який нібито був, є і залишатиметься територією РФ.
«Росія буде змушена обговорювати повернення Криму, оскільки під російською окупацією Крим йде в нікуди. Всі ми це прекрасно розуміємо. Питання тільки в тому, наскільки такі фактори, як тиск міжнародної спільноти, санкції, процеси в окупованому Криму, зійдуться», − цитує ТСН главу МЗС України. 
Клімкін раніше заявив, що його відомство координує компанії, які готують позови проти Російської Федерації до міжнародних судів у зв’язку зі збитками, завданими анексією Криму. Він також зазначив, що стратегія реінтеграції півострова має дві частини – політико-правову й інформаційну.
Крім того, Президент України Петро Порошенко 26 лютого доручив Раді з національної безпеки й оборони підготувати засідання для обговорення питання повернення анексованого півострова й розробки конкретних планів.

Коментарi

Коментарiв