В Україні набула чинності «партійні диктатура»

292
27 лютого набув чинності закон «Про внесення змін до закону «Про вибори народних депутатів України» щодо виключення кандидатів у народні депутати України з виборчого списку партії у багатомандатному окрузі».

Відповідно до документа, з 27 лютого дозволено виключення кандидатів у народні депутати з виборчого списку партії після проведення виборів. Таким чином, політична сила, яка запропонувала кандидата в депутати, має право виключити кандидатуру, яка згідно з одним із положень закону вважається необраною, з виборчого списку партії. Право можна використати доти, доки Центральна виборча комісія не визнала цю особу обраною.
Відповідну резолюцію ухвалюють згідно зі статутом партії під час з’їзду, конференції чи зборів політичної сили. Не пізніше ніж через 5 днів із моменту затвердження рішення виписку з протоколу цих засідань необхідно надати на розгляд ЦВК.
Укрінформ нагадує, що закон за закон про «партійну диктатуру» 16 лютого цього року проголосувало 236 парламентарів. Проект запропонували лідер «БПП» Юрій Луценко, голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко, очільник «Народного фронту» Максим Бурбак, глава радикалів Олег Ляшко і нардеп від «Радикальної партії» Олег Купрієнко.

Коментарi

Коментарiв