«Свобода» запроваджує план методичного знищення олігархії – Тягнибок

612
Олег Тягнибок оголосив про план знищення олігархії

Ліквідація олігархії як політичного режиму є головною передумовою перемоги над корупцією в Україні. Про це заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Як підкреслив націоналіст, нинішня «антикорупційна» діяльність багатьох політиків та громадських активістів є димовою завісою, за якою олігархи насправді приховують власні брудні справи.

«Сьогодні серед політпроектів модна «боротися з корупцією». Ми також проти корупції. Ба більше, не на словах, а на ділі. І не раз доводили це і нашими законодавчими ініціативами, і сумлінними одностайними голосуваннями. І це не ми самі себе хвалимо. Цей факт констатують усі незалежні експерти… «Свобода» як єдина ідеологічна сила з цілісною стратегією докорінних змін чудово розуміє, що сама тільки боротьба з окремими проявами корупції системно проблеми не розв’язує. Наша місія – викорчувати коріння корупції, а не стригти її вершки. Боротися треба з причинами, а не з наслідками. А корінь корупції, її причина – це і є олігархія», – заявив Тягнибок, передає 24.

На цьому тлі він нагадав, що нардепи-«свободівці» зареєстрували у ВРУ законопроекти, ухвалення яких дозволить повернути до України понад 116 мільярдів доларів, які олігархи вивели в офшори.

Однак, додав політик, чинник склад парламенту не зацікавлений у затвердженні цих законодавчих актів.

«Олігархія – це зрощення великого злочинного капіталу з державною владою. У результаті це – узаконена корупція, що ми сьогодні й бачимо. А що таке узаконена корупція? Це коли влада ухвалює такі закони і «протягує» такі рішення, які дозволяють абсолютно безкарно, «законно» грабувати державу та людей. Тобто ті, котрі мали би бути слугами народу, стають служками олігархів. Тому в скрутний для України час, замість затягти паски на пузі олігархів, вони, насміхаючись, затягують зашморг на шиї українців», – зазначив націоналіст.

Також він наголосив, що план ліквідації олігархії як явища прописаний в актуальній редакції Програми захисту Українців, яку «свободівці» ухвалили на минулому партійному з’їзді у Києві 15 вересня.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв