Реєстрація Увiйти
Вхiд на сайт
» » Прем’єр-втікач пообіцяв «врятувати» Україну

Прем’єр-втікач пообіцяв «врятувати» Україну

25-02-2016, 17:04
Автор: mironetti
Переглядів: 219
Версія для друку
25 лютого цього року колишній очільник українського уряду Микола Азаров скликав прес-конференцію, під час якої заявив про свій намір повернутися.
«Я обов'язково повернуся в Україну. Я тут − колишній прем'єр, але я не колишній український політик. Державу потрібно рятувати, питання − як. Після перевороту всі опозиційні сили були зачищені. Багато хто виїхав або сидить у в'язниці. Необхідно відновлювати повноваження Верховної Ради сьомого скликання», − цитує 24 виступ Азарова для російських ЗМІ. 

Крім того, він заперечив наявність будь-яких активів і заявив, що має «план порятунку України». Прем’єр-утікач також наголосив, що вважає єдиним легітимним органом влади парламент сьомого скликання.

Нагадаємо, у квітні 2014 року Миколу Азарова оголосили в розшук у зв’язку з відкриттям кримінального провадження щодо зловживання владою та службовим становищем. Його ім’я також фігурує в «чорному списку» осіб, банківські рахунки яких заморозила Швейцарія.

У лютому цього року колишній очільник українського уряду також заявив, що «Україна визнає приналежність Криму до Росії, оскільки півострів завжди був територією РФ».