Абромавичус і Кононенко нечасто ходять на допити, − Холодницький

236
Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький розповів про етап розслідування справ, у яких фігурують міністр економічного розвитку й торгівлі Айварас Абромавичус, народний депутат від «БПП» Ігор Кононенко й колишній парламентар Микола Мартиненко.

«Не можу сказати, що Абромавичус і Кононенко часто ходять на допити, проте регулярно. Звіт про розслідування справи я слухаю раз на два дні, вона на постійному контролі», − повідомив в інтерв’ю Українським новинам Холодницький.
За його словами, є чимало аспектів, які «перспективно виглядають із медійної точки зору», проте їх складно розслідувати й аналізувати згідно з законодавством. 
Антикорупційний прокурор також розповів про кримінальну справу, в якій фігурує колишній народний депутат від «Народного фронту» Микола Мартиненко. На думку Холодницького, слідчі зробили значний розвиток у цьому провадженні, проте про завершення розслідування ще досить рано говорити.
За його словами, існує ймовірність того, що Мартиненку, Кононенку й нардепу від «НФ» Сергію Пашинському буду оголошено про підозру. Він наголосив, що ці справи складно розслідувати, оскільки їх було відкрито на підставі заяв політиків. 

Коментарi

Коментарiв