Скільки українців з’їздили до ЄС за час дії безвізу: статистика

461
Відмову у в’їзді до ЄС за час дії безвізу отримав лише 61 громадянин України

Протягом перших кількох місяців роботи безвізового режиму з ЄС, тобто з 11 червня 2017 року, майже 236 тисяч громадян України скористалися правом безперешкодного в’їзду на територію Європейського Союзу. Натомість відмову отримав лише 61 українець.

Про це пише Вголос із посиланням на дані Державної прикордонної служби України.

«Перші три місяці безвізового режиму засвідчили вражаючі результати. Згідно з даними Державної прикордонної служби України, 5 799 360 громадян України (станом на 11 вересня 2017 року) відвідали ЄС протягом трьох місяців з моменту набрання чинності безвізового режиму», – підкреслили у Представництві ЄС в Україні.

Серед них 1 413 178 громадян – за біометричними паспортами, у тому числі 235 795 громадян – без віз (тобто 87% громадян з біометричними паспортами подорожували з візами, а 17% скористалися усіма перевагами безвізового режиму).

Відповідно, кількість поїздок, які українці здійснили до країн ЄС за три літніх місяці 2017 року, зросла на 10% порівняно з аналогічними трьома місяцями 2016 року.

Водночас відмову у в’їзді до ЄС за час дії безвізу отримав лише 61 громадянин України – тобто 0,026% від загальної кількості безвізових подорожуючих.

«Основними причинами відмови у в’їзді були перевищення термінів перебування в ЄС під час попередніх поїздок та відсутність документів, що підтверджують мету та умови перебування в країнах ЄС», – пояснили у Представництві.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв