Ґрібаускайте зробила нову важливу заяву на підтримку України

431
Ґрібаускайте вкотре підтримала Україну

Президент Литви Даля Ґрібаускайте під час свого виступу на Генасамблеї ООН закликала світ пам’ятати, що Росія чинить в Україні не менш жахливі речі, ніж відбуваються у Сирії та КНДР.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Увага світу нині прикута до Північної Кореї та Сирії, однак ті самі методи шантажу, погроз та агресії застосовуються Росією в Україні та вздовж східного кордону НАТО», – констатувала президент Литви.

Крім того, вона наголосила на порушенні Росією як постійним членом Радбезу ООН своїх зобов’язань щодо підтримки миру у світі.

«Незважаючи на особливу відповідальність Росії із підтримки миру у світі як постійного члена Ради безпеки ООН, вона порушила Статут ООН, напавши на Грузію, незаконно анексувавши Крим та беручи безпосередню участь у війні на сході України», – підкреслила Ґрібаускайте.

Також вона закликала міжнародну спільноту об’єднатися та дати відсіч глобальним агресорам.

«Агресія нікого не може зробити сильнішим. Вона не може нікому принести жодної краплі поваги. Єдине, що дасть агресія, – це презирство, сором та засудження. Міжнародна спільнота повинна взяти на себе частину відповідальності. Ми не можемо дозволити страху перемогти, закривши очі на дії порушників, оскільки це лише заохотить їх», – заявила політик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв