Ракетами по мирних людях: армії РФ поставили діагноз

385
Російський вертоліт завдав удару по мирних людях

Російська армія вкрай не відповідає світовим стандартам. Про це розповів блоґер і фінансист Слава Рабіновіч на тлі нанесення ракетного удару вертольотом по людям під час навчань «Захід-2017».

«Одна справа, коли абсолютно очевидно, що російська армія не готова брати участі в міжнародній коаліції в Сирії, навіть якби таке бажання було при іншому посібнику в Росії і були б спроби втілити це в життя. А з такими інцидентами, як зі вертольотом, участь Росії в міжнародній коаліції в Сирії абсолютно неможливо», – переконаний експерт.

Його обурення викликало також те, що цей інцидент не стали активно висвітлювати російські ЗМІ.

«Тобто, вертоліт завдає удару по глядачам на полігоні, російські військові гинуть на Донбасі і в Сирії, відбуваються якісь ще подібні речі, включаючи навіть терористичні акти, але це не показують по телевізору, не висвітлюють путінські ЗМІ», – підкреслив Рабіновіч в інтерв’ю Апострофу.

«Усе це вилазить в соцмережах і ми всі кажемо: так, просто вертоліт мав технічний збій, просто вдарив по людях, по машинах, просто російські ЗМІ нічого про це не показали, не розповіли, просто не повідомляється нічого про терористичні акти», – констатував блоґер.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв