Анексія Криму є складовою плану знищення цілої країни, − депутат

210
Заступник голови парламентського Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Георгій Логвинський під час міжнародної прес-конференції заявив, що анексія Криму є лише складовою плану захоплення цілої країни.

«Навіщо Путіну потрібний був Крим, у чому була мета захоплення цієї території? Отримати зайву ділянку землі Росії? Навряд чи. Додати ще один дотаційний регіон? Також ні. Крим використовують у більш глобальній геополітичній грі  – як процес знищення цілої країни», – наголосив Логвинський.
На його думку, Кремль маніпулює тим, що не всі міжнародні організації ефективно реагують на проблему порушення територіальної цілісності України. За його словами, міжнародне право не завжди має ефективні методи реалізації певних рішень або рекомендацій, чим і користується російська влада.
Логвинський також наголосив, що законодавство, яке використовують нині у Криму, не відповідає навіть правовим нормами Російської Федерації.
Крім того, за його словами, нині українська влада повинна зробити все можливе, аби не перетворити ситуацію з анексію на заморожений конфлікт.
«Ми не повинні допустити на рівні міжнародного співтовариства визнання Криму як території замороженого конфлікту. У нас існуючий конфлікт, де окуповували нашу Батьківщину, де перебвають наші громадяни, і всі країни повинні боротися, як би вони боролися за свого заручника або заручника світу, тому що Крим впливає на ситуацію у цілому світі», − підкреслив політик.

Коментарi

Коментарiв