Вихід Британії з ЄС буде авантюрою століття, − Камерон

232
Прем’єр-міністр Великої Британії Девід Камерон висловив думку, що вихід держави з Європейського Союзу стане авантюрою століття з багатьох причин.

У своїй колонці в The Daily Telegraph Камерон назвав кілька причин, у зв’язку з якими Великій Британії варто залишитися у складі Європейського Союзу.
«Існує більш важливе питання щодо нашої ролі у світі: більше чи менше шансів у Британії вирішити проблеми, перебуваючи поза ЄС? Звичайно, ми сильна країна. Ми п’ята держава за величиною економіки в світі. У нас є чудові збройні сили. Але треба думати про речі, які протягом останніх років представили для нас загрозу: ядерна програма Ірану, російська агресія в Україні, вплив міграційної кризи, ісламістський екстремізм і тероризм», − зазначив британський Прем’єр-міністр.
Він наголосив, що вихід Британії з Європейського Союзу може спричинити багато проблем для інших держав, тому таке рішення він вважає «авантюрою століття».
Нагадаємо, на 23 червня цього року у Великій Британії заплановано референдум для обговорення питання виходу країни з Євросоюзу. Нині Камерон проводить активну кампанію на підтримку збереження членства в ЄС.

Коментарi

Коментарiв