Хіба така поведінка личить члену Радбезу ООН? – Порошенко присоромив Росію

254
Порошенко констатує, що звільнення заручників у рамках виконання Мінських домовленостей зайшло у глухий кут

Президент України Петро Порошенко вказав на яскраві факти російської агресії на українській території та поза її межами.

Про це глава держави заявив під час свого виступу з трибуни Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку.

Як підкреслив Порошенко, питання звільнення заручників у рамках виконання Мінських домовленостей зайшло у глухий кут.

«Список українських заручників на Донбасі постійно зростає. Людей навмисно викрадають і єдиною їхньою провиною є проукраїнська позиція», – констатував Президент.

На цьому тлі він нагадав про 16-річного Степана Чубенка, який був убитий п’ятьма пострілами у голову після того, як росіяни побачили його з українського стрічкою на грудях, а також про 63-річного теолога Ігоря Козловського, якого вже понад два роки незаконно утримують у в’язницях так званої ДНР.

«РФ утримує щонайменше 16 українських політв’язнів на своїй території. Серед них відомий український режисер Олег Сенцов та журналіст Роман Сущенко», – додав Порошенко.

«Просто подумайте про це – вони (Росія – ред.) вкрали нашу землю, викрадають людей і ведуть приховану війну, збивають цивільний літак, поширюють брехню по всьому світу – чи це така поведінка, яка личить постійному членові Ради безпеки?», – зауважив український Президент.

Також він наголосив, що РФ є чи не єдиною країною у світі, яка має відкриті чи «заморожені» конфлікти практично з усіма своїми сусідами.

Виступ Петро Порошенко на Генасамблеї UN Web TV

Опубліковано 24 Канал 20 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв