Саакашвілі розпочав війну з керівництвом СБУ

198
Очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі звинуватив управління Служби безпеки України в Одесі в корупції й рекеті й узгодженні цих схем із керівництвом відомства.

Під час засідання Ради економічного розвитку регіону Саакашвілі вимагав у представника обласного управління Служби безпеки покинути захід, де він був присутнім замість керівника СБУ в Одеській області Сергія Батракова. Глава ОДА оголосив, що не має наміру терпіти такої бездіяльності й байдужості спецслужби – передає Українська правда.
«Хто такий Батраков, що він сміє нас бойкотувати? У країні, яка воює, СБУ розслідує справу з бактеріями в горіхах. Я наполягаю, що ці люди мають бути замінені, на їх місце мають бути призначені професіонали. Керівництво митниці і прокуратури у нас нині точно не бере хабарів, управління МВС також, а СБУ – прикриває «горіхову мафію», – заявив Саакашвілі.
Нагадаємо, у вересні минулого року заступник начальника Головного управління щодо боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ Павло Демчина закликав Державну фіто-санітарну службу запрошувати представників його відомства під час відбору горіхів перед обов’язковою експертизою.
Сам високопосадовець аргументував це тим, що останнім часом волоські горіхи нібито часто виявляються зараженими «карантинними організмами». Представник Державної фіто-санітарної служби спростував цю інформацію.

Коментарi

Коментарiв