Журналіст прогнозує успішну кар’єру скандальній Штепі

445
За словами журналіста, Штепа отримає хорошу посаду

Після того, як суд відпустив під домашній арешт опальну екс-мера Слов’янська Нелю Штепу, вона планує повернутися додому, однак не до міста, яке очолювала, а у Званівку Донецької області, де на неї вже чекає хороша посада.

Про це заявив журналіст Олександр Білинський.

«Суд відпустив під домашній арешт екс-мера Слов’янська Нелю Штепу. І вона вже їде додому, але не у Слов’янськ, де була мером, а в село Званівка Донецької області, де побудувала особняк і всі роки свого мерства проживала», – зазначив журналіст.

За його словами, цілком імовірно, що найближчим часом Штепа стане сільським головою Званівки.

«На 29 жовтня 2017 року у Званівській територіальній громаді призначено вибори. Це вибори в рамках оголошеного курсу на децентралізацію. Згідно з рішенням ЦВК, в Донецькій області тільки в двох громадах – Званівській і Андріївській. А тепер оцініть красу гри. Не треба знати Штепу, щоб розуміти: вона буде балотуватися, адже закон їй цього не забороняє, оскільки вона є лише обвинуваченою. У підсумку Званівка обере Штепу своїм сільським головою», – підкреслив Білинський.

Він також додав, що, судячи з того, що суд тягнувся три роки та за цей час її не засудили, особливих доказів немає та судимість їй не загрожує.

«Коли будуть вибори у Слов’янську, вона і там виграє. З корабля на бал. Сучасна історія Попелюшки – від імператриці-володарки до в’язня та знову до імператриці. Ну, власне, та сама історія, що і у нинішнього генпрокурора Юрія Луценка», – підсумував активіст.

Сегодня суд отпустил под домашний арест экс-мэра Славянска Нелю Штепу. И она уже едет домой – но не в Славянск, где бы…

Опубліковано Александром Билинским 20 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв