Повернення Донбасу зробить Україну банкрутом назавжди, − експерт

266
Американський політолог та історик українського походження Олександр Мотиль висловив думку, що реінтеграція Донбасу буде самогубством для України, враховуючи наслідки.

У своєму блозі в журналі World Affairs політолог підкреслив, що Мінські домовленості не допоможуть досягти миру на Донбасі, оскільки Президент Російської Федерації Владімір Путін за допомогою цих угод планує зробити Україну цілковито залежною від Кремля.
«Якби Київ реінтегрував нині окупований, політично отруєний і економічно розорений Донбас в Україну, знаючи, що цей регіон тепер назавжди паралізований довіреними особами Путіна, це зробило б українську державу постійним банкрутом, маріонеткою сусідньої мафіозної держави. Це було би самогубством», − наголосив експерт.
На його думку, російська влада хоче навантажити Україну своїми проблемами, аби вона не змогла приєднатися до Європейського Союзу і вступити до НАТО у зв’язку з територіальним конфліктом. Так звані ЛНР і ДНР, згідно з намірами Кремля, наполягатимуть на позиції Росії в українському парламенті.
Додамо, нещодавно український письменник Василь Шкляр висловив думку, що Україні врешті доведеться відмовитися від ідеї реінтеграції Донбасу, проте це лише стабілізує ситуацію в державі.

Коментарi

Коментарiв