Росія готується до війни, однак у нас є контрзаходи – генерал-майор АТО

418
Експерт переконаний - Україна може відповісти на напад Росії

Кремль нині намагається залучити якомога більше військових до служби за контрактом та посилює свої військові потужності. Це свідчить про те, що Росія активно готується до війни.

Про це в інтерв’ю виданню Апостроф розповів український командувач силами оперативно-тактичного угруповання «Луганськ», генерал-майор Олег Мікац.

«Кремль зараз активно підсилює свої повітряно-космічні сили. Створюють нові військові з’єднання, об’єднання. Намагаються залучити більше військовослужбовців до служби за контрактом, тому що у них там чималий відсоток військовослужбовців строкової служби. Нову техніку обкатують – в тому числі і в Сирії. Тобто Росія готується до війни. Ми бачимо приготування до ведення бойових дій», – підкреслив військовий.

Також він запевнив, що Україна здатна дати відсіч Росії у випадку відвертої війни, до чого теж проводить підготовку.

«Контрзаходи – такі ж. Ми теж готуємося. І техніка нова у нас є. І стару техніку ремонтуємо. І навчання проводимо. За останні кілька років ми провели в рази більше бригадних тактичних навчань, ніж за весь час незалежності України. Відсоток справності техніки, в тому числі і Повітряних сил, ми суттєво підвищили», – зазначив Мікац.

«Це вже далеко не та ситуація, яка була, коли десь там ця техніка на зберіганні ще з радянських часів стояла», – наголосив генерал-майор.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв