Депутати скаржаться апарату ВРУ на журналістів: заважають поїсти

327
Народні обранці поскаржилися на присутність журналістів у буфеті парламенту під час перерви

21 вересня нардепи регламентного комітету під час засідання озвучили низку зауважень щодо перебування журналістів у стінах Верховної Ради України.

Про це Українській правді повідомив член комітету від «БПП» Дмитро Лубінець.

«Ми не обговорювали обмеження, ми не обговорювали обмежений вхід – було питання, що за останній час тут є 4 тисячі акредитованих журналістів, в тому числі проросійських видань. Тому ми пропонували, що потрібно зробити аналіз, хто акредитований у ВР», – підкреслив парламентар.

Також народні обранці поскаржилися на присутність журналістів у буфеті парламенту під час перерви.

«Були підняті народними депутатами зауваження, що в перерві між 12 і 12.30 неможливо пообідати, бо в цей же час дуже багато журналістів і всі столи зайняті – це перша проблема. А друга проблема, що всупереч забороні знімати, в їдальні дуже багато представників медіа не просто фотографують ціни, страви, а знімають, що конкретний депутат їсть, що в нього на тарілці», – додав депутат.

На уточнення журналіста про те, чи готується з цього приводу новий законопроект щодо перебування журналістів у парламенті, Лубінець відповів: «Це приймається не законом, а положенням. Положення готує апарат Верховної Ради, затверджує його Верховна Рада. Усі зауваження, які були озвучені на комітеті, представники апарату записали, чекаємо на їх положення».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв