Наливайченко відхрещується від польоту до РФ із Медведчуком

376
Наливайченко переконує - ніколи не літав із Медведчуком

Колишній очільник СБУ Валентин Наливайченко заявив, що ніколи не літав до Росії разом з із лідером ГО «Український вибір» і кумом Путіна Віктором Медведчуком.

Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

«Я ніколи не літав (з Медведчуком), тим більше в Росію. Ми розірвали всі відносини з РФ – нова СБУ, і почали знешкоджувати російських агентів», – відповів Наливайченко на запитання журналіста.

За його словами, частина його свідчень в СБУ стосувалася того, що з 20-22 лютого 2014 року з України в Москву, Бєлгрод і в Сочі «вивозили приватними літаками чинного президента і його оточення, тобто була втеча всіх поплічників Януковича».

Нагадаємо, напередодні в СБУ повідомили, що лідера партії «Справедливість» Валентина Наливайченка викликали на допит через перельоти керівника ГО «Український вибір» Віктора Медведчука до Росії.

«Встановлено, що у 2014-2015 роках співробітники СБУ організували незаконний перетин державного кордону України одним із колишніх керівників СБ України, який разом із лідером ГО «Український вибір» Віктором Медведчуком здійснив декілька вильотів до Російської Федерації без проходження прикордонного та митного контролю», – підкреслили у спецслужбі.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв