Нардепи надто часто почали звертатися до Антикорупційної прокуратури

216
Спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький зазначив, що народні депутати останнім часом занадто часто почали звертатися до його відомства.

«Парламентарі буквально завалюють зверненнями. Заяв від них достатньо, причому саме від деяких народних депутатів. Звернення такого зразка: «Я ось тут прочитав в Інтернеті, що міністр заявив про щось, внесіть до ЄРДР». Як громадянин я вважаю, що це зловживання правом на звернення, хоча юридично воно не заборонено, і ми змушені їхні заяви розглядати», − зазначив в інтерв’ю Українським новинам Холодницький.
Антикорупційний прокурор наголосив, що таким чином можна охарактеризувати не всі звернення народних депутатів, на підставі деяких із них дійсно відкрили кримінальні провадження. Тим не менше, згідно з подібними заявами неможливо протягом кількох місяців розкрити масштабну корупційну схему. Ускладнює це і ситуація в Україні, де задіяні офшори й іноземні банки. 
На його думку, більшість звернень парламентарів є фактором популізму, якому необхідно протидіяти.
Додамо, раніше Холодницький повідомив, що колишньому нардепу Миколі Мартиненку й парламентарю від «БПП» Ігорю Кононенку можуть оголосити про підозру після проведення відповідного розслідування.

Коментарi

Коментарiв