Що Порошенко сказав Трампу: відео

329
Порошенко переконує - відносини США і України значно покращилися

Президент України Петро Порошенко запевняє, що співпраця між Україною та США демонструє хороші показники. Про це він заявив під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, що відбулася у рамках сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку.

На думку Порошенка, обидві сторони й надалі працюватимуть над важливими питаннями.

Зокрема, він висловив сподівання, що Україна отримає від США підтримку у такий непростий час.

«Я дуже задоволений прогресом, який демонструють обидві сторони після нашої останньої зустрічі. Сподіваюся, що продовжуватимемо співпрацю в обох безпековому та оборонному секторах, а також у питанні економічних реформ», – заявив глава держави.

За його словами, протягом останніх семи місяців товарообіг між США та Україною зріс у 2,5 рази: «Це сталося завдяки нашій угоді. Також це є символом, що Україна є відкритою для американських компаній. Це також дає змогу збільшити кількість робочих місць як у США, так і в Україні».

Радий зустрічі з Президентом Сполучених Штатів Америки Donald J. Trump.Ми відзначили, що США та Україна зміцнили економічне та безпекове співробітництво з часу нашої останньої зустрічі.Glad to meet President Donald J. Trump again as we witness strengthening of US-Ukraine cooperation in economics and security since our previous meeting.

Опубліковано Петром Порошенком 21 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв