Перемир’я в Сирії не можна вважати повним, − Ердоган

186
Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що режим припинення вогню в Сирії можливий, у кращому випадку, лише на третині території держави.

«Нині перемир’я має лише частковий характер. Насправді зона режиму перемир’я охоплює третину території Сирії», − цитує Дзеркало тижня турецького лідера.
Він нагадав, що нещодавно терористичне угруповання «Ісламська держава» атакувало Тель-Абьяд у Сирії, пізніше удар по населеному пункту завдали коаліційні сили. Ердоган підкреслив, що така ситуація нині і в інших районах країни. Він також побажав сирійському народу якнайшвидшого настання перемир’я в їхній державі. 
Додамо, 26 лютого 2016 року Рада безпеки Організації Об’єднаних Націй одноголосно затвердила рішення про оголошення перемир’я в Сирії після військового конфлікту протягом 5 років. Спочатку Російська Федерація та Штати пропонували розпочати перемир’я вже 27 лютого, проте сирійська опозиція погодилася підтримувати умови режиму тиші лише в разі дотримання низки гуманітарних вимог.
Незабаром після ухвалення цієї резолюції в Сирії відбувся масштабний вибух, унаслідок якого загинуло чимало мирних мешканців. 

Коментарi

Коментарiв