Немає підстав сумніватися в легітимності мого уряду, − Яценюк

179
Під час програми «10 хвилин із Прем’єр-міністром» Арсеній Яценюк підкреслив, що нині немає жодних підстав сумніватися в легітимності уряду під його керівництвом.

Прем’єр укотре нагадав, що особисто звертався до парламенту розглянути питання щодо відставки Кабінету Міністрів України, проте Раді не вистачило голосів для ухвалення відповідного рішення − передає Укрінформ.
«Таким чином, уряд юридично є повністю легітимним і продовжує працювати. Але політична невизначеність залишається, і їй треба покласти край. Відповідальність за це лежить на всіх нас – на Президентові і його фракції, на інших політичних силах, які формували коаліцію «Європейська Україна». Ідеться про «Народний Фронт», «Батьківщину», «Самопоміч» і» «Радикальну партію», які підписували коаліційну угоду і затвердили програму дій Кабінету Міністрів. Саме ту програму, яку ми, як коаліційний уряд, виконували і продовжуємо виконувати», − наголосив Яценюк.
Під чергової гучної спроби самопіару очільник уряду також заявив, що протягом року його колеги постійно перебували під ворожим тиском і були мішенню для «брехні, наклепів і звинувачень».
Він також підкреслив, що нині влада у метушні політичної кризи зовсім забула про Україну і ставить на перший план лише власні інтереси.

Коментарi

Коментарiв