Олександр Солонько: Ляшку зійде з рук у політичному плані убивство «свободівця»

367
Політичний аналітик Олександр Солонько

Коли затримали Хачатура Хачатряна за підозрою у вбивстві свободівція Олега Супруненка, реакція Ляшка на це стала моментальною. Все як за підручником. І мандат депутата від партії Ляшка той має здати і взагалі Ляшко такий весь на білому коні та все таке.

Мені от на фоні цього всього цікаво, а якби раптом склалося навпаки. Тут питання не в тому, що так могло би бути. Давайте просто змоделюємо, що навпаки. Свободівці і ляшківці помінялися в цій ситуації місцями. Тут би крику відразу було. «Люди Тягнибока – вбивці», вся «Свобода» була б затаврована. Тут до ворожки не ходи. А Ляшкові це зійде з рук в політичному плані. Його таврувати не поспішають.

До чого це я. Нещодавно ми обурювалися сепаратистськими дописати депутата обласної ради від Солідарності. Партія і сам президент не особливо іміджево постраждали (хоча куди вже гірше, але ще є куди падати). Мовляв, добрий цар не знав яка шобла під його брендом іде на вибори. Так само наче й Ляшко не міг знати, що а місцях від нього балотується відвертий кримінал.

Дурня це все. Якщо є якісь кадрові діри, прорахунки і все, що пов’язано з людським фактором, це виправляється системно і багатьох проблем можна уникнути, встановлюючи певні правила. Якби Порошенко і Ляшко давали керівникам штабів та структурних підрозділів партій чіткі вказівки кого відсіювати… Наприклад, відвертий кримінал чи сепаратистів, тоді ці вказівки виконувалися би. Навіть якби й не повністю, але залишалися б лише винятки.

А в даних обох випадках, це явно не винятки.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв