Нардеп Мосійчук «під мухою» влаштував скандал на ТБ

473
Ігор Мосійчук прийшов на ефір "під мухою"

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук прийшов на ефір телеканалу «ZIK» у стані алкогольного сп’яніння і влаштував скандал.

Під час ефіру Мосійчук посперечався з екс-«регіоналкою»Інною Богословською.

У «ZIK» стверджують, що причиною словесної битви стали заяви колишньої депутатки щодо «референдуму». За її словами, вона говорила про те, що не варто допускати проведення референдуму в Криму, однак усі мовчали.

«Хто мовчав, хто мовчав? Я у Лук’янівському СІЗО сидів, я не мовчав навіть у Лук’янівському СІЗО!»,– відповів Мосійчук і заявив, що йде з ефіру, оскільки, на його думку він спланований.

Крім того, він заявив, що вдарив би в обличчя свого опонента, якби вона не була жінкою.

«Щоб завершити я хочу сказати, що у вас відбувається спланований ефір. Що перед ефіром до Інни Германівні підійшли та озвучили питання, це чули мої помічники. І якби про СІЗО сказали чоловіки, а не ця жінка, то я би вдарив в обличчя. Але я потисну вам руку, Інно Германівно, і я покидаю студію, бо не можу вдарити жінку, яка щойно завдали мені образу. Я сидів у СІЗО 2,5 роки і мене кинув туди режим, який ви підтримували та за який ви голосували і ви маєте сидіти у в’язниці разом із ним», – стверджує «радикал».

Крім того, Богословська зауважила, що відчула запах алкоголю.

«Це справді відповідає дійсності. Я приїхав щойно після прийому у вірменського посла, оскільки я є керівником групи дружби Вірменія – Україна. І я пригубляв шампанське. Усього найкращого», – прокоментував цей закид Мосійчук.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв