Це викличе серйозну кризу в Росії – Піонтковський дав пораду США

859
Російський політолог і публіцист Андрєй Піонтковскій

Новий етап у розв’язанні кризи на Донбасі навряд чи чимось завершиться, оскільки те, що пропонує президент Росії Владімір Путін абсолютно неприйнятно для України та Заходу. Про це розповів російський політолог і публіцист Андрєй Піонтковскій.

На переконання експерта, Путін хотів перехопити ініціативу України щодо введення миротворці ООН на Донбас і обіграти сюжет на свою користь, розташувавши сили ООН лише вздовж лінії поділу сторін

«Сам по собі – це важливий крок і свідчення стану, у якому перебуває Путін», – підкреслив Піонтковскій у своєму блозі на Обозревателі.

Він прогнозує – протягом 180 днів російській еліті буде висунуто ультиматум – різко змінити свою позицію. А це свідчить, що всі їхні активи будуть оприлюднені, і до них буде застосовуватися закон про відмивання коштів, здобутих злочинним шляхом.

«У Москві розуміють, що будь-яким шляхом треба уникнути цих санкцій і в якості першої такої позиції запиту і прозвучала ідея про миротворців ООН. Це як би крок назустріч Заходу і Україні», – наголосив політолог.

За його словами, пропозиція Путіна щодо миротворців є абсолютно неприйнятною для України і Заходу, однак на виведення військ РФ з Донбасу Путін поки що не готовий.

«Багато що може змінити тиск Заходу, якщо послідовно ті заходи, які прописані в законі Конгресу, особливо персональні санкції, які будуть застосовуватися США. Це викличе дуже серйозну внутрішньополітичну кризу в Росії. Можливо, навіть буде серйозна зміна політики», – підсумував публіцист.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв