Новий військовий прокурор сил АТО прославився п’яним водінням (відео)

486
Олег Ціцак прославився тим, що був затриманий ДАІ за керування автомобілем у нетверезому вигляді

Новий керівник Військової прокуратури сил АТО Олег Ціцак задекларував будинок на 480 квадратних метрів, два авто, квадроцикл і байк Harley-Davidson. Більше того, він

Це видно у його декларації за 2016 рік, передає Бігус.info.

Новоспечений військовий прокурор сил АТО володіє спортивним автомобілем BMW M5 2009 року випуску, Peugeot 307 2005 року випуску, квадроциклом Kawasaki 360 та брендовим мотоциклом Harley-Davidson Night Rod Special.

Harley-Davidson Night Rod Special
BMW M5

Крім того, Ціцак вказав у декларації право користування ще одним квадроциклом Yamaha Grizzly, кросовером Nissan Qashqai та причепом для транспортування мототехніки Excalibur S2-1500.

Також прокурор задекларував будинок площею 480 кв. м у селі Сторожниця поблизу Ужгорода і чверть квартири у Мукачеві на 90 квадратних метрів, а його дружина Людмила у 2016 році орендувала 50-метрову квартиру в Польщі.

До того ж, очільник Військової прокуратури сил АТО володіє двома дорогими годинниками та гладкоствольною рушницею Merkel DF 65T та зберігає готівкою 120 тисяч гривень.

Як раніше з’ясувала закарпатська правозахисниця Лариса Ступак, службу у Збройних силах України Олег Ціцак ніколи не проходив, а військове звання «майор юстиції» йому було присвоєне 2015 року у процесі переатестації.

Також 2014 року він прославився тим, що був затриманий ДАІ за керування автомобілем у нетверезому вигляді.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв