ЗМІ показали неушкодженого «міністра ДНР», на якого нібито скоїли замах

309
На "міністра ДНР" насправді не скоїли замаху?

Увечері 23 вересня кілька підконтрольних так званій ДНР телеканалів випустили сюжети з «міністром доходів і зборів» Олександром Тимофєєвим, на якого вранці було скоєно замах. Однак у сюжетах із сьогоднішньою датою терорист цілий і неушкоджений.

Про це повідомляють Новости Донбасса.

У сюжетах Тимофєєв позує біля тепличного господарства в Донецьку. Журналісти сепаратистських ЗМІ пов’язали в сюжеті вирощування овочів із замахом на «міністра».

«Донецька народна республіка» повністю забезпечує себе продуктами сільського господарства … Така позиція є неприйнятною для офіційного Києва, представники якого усіма силами намагаються нашкодити становленню нової «незалежної держави», – ідеться у відео.

Також зазначено, що Тимофєєва намагалася вбити «диверсійна група, підконтрольна Києву».

У кінці обох сюжетів біля теплиці бойовик прокоментував інформацію про замах на нього, звинувативши у скоєнні інциденту українську сторону.

Нагадаємо, замах на Тимофєєва відбувся вранці 23 вересня. Деякі ЗМІ стверджували, що він у критичному стані, а лікарі у Донецьку чекають прибуття своїх колег з Ростова-на-Дону, оскільки стан «міністра» не дозволяє доставити його в РФ.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв