«Народний фронт» звинуватив «БПП» у безвідповідальності

262
У заяві фракції «Народний фронт» його представники закликали «Блок Петра Порошенка» якомога швидше розробити план дій щодо підтримки уряду. 

Нині перед Україною постали колосальні внутрішні й зовнішні виклики. Недооцінювати або применшувати їх – безвідповідально. Не маємо права легковажити в цей визначальний момент. Президент, Верховна Рада України й уряд просто зобов’язані працювати спільно, – йдеться в заяві партії.
Нардепи з «НФ» підкреслили, що затвердження плану дій Кабінету Міністрів щодо політичної кризи доведе відповідальність України її іноземним партнерам, зокрема йдеться про Міжнародний валютний фонд, Європейських Союз і США.
Парламентарі зазначили, що ухвалення плану доведе противникам реформації спроможність України і її влади в єдності й надалі рухатися на шляху до реальних змін і розвитку держави.
Нагадаємо, після провалу голосування за висловлення недовіри чинному уряду фракції «Батьківщина» й «Самопоміч» заявили про свій вихід із парламентської коаліції. Спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман оголосив, що коаліція все одно юридично існує.

Коментарi

Коментарiв