Із 11 нардепів хочуть зняти недоторканність – політтехнолог

309
11 нардепів хочуть позбавити недоторканності?

Генеральна прокуратура України та Національне антикорупційне бюро уже скоро скерують до Верховної Ради подання на зняття недоторканності з 11 народних депутатів. Такий прогноз зробив політичний експерт Тарас Березовець.

«Знаю зі своїх джерел, що ГПУ зараз готує подання на 6 нових народних депутатів. Не буду називати прізвища. У свою чергу НАБУ підготувало подання ще на 5. Загалом ідеться про 11 народних депутатів», – заявив фахівець у коментарі Gazeta.ua

«Вони (подання) мають бути внесені найближчим часом. Планувалося – у вересні. Думаю, затягнули через бюджет. Чекають сприятливого моменту. Не поспішають вносити, щоб не було провалу при голосуванні», – уточнив Березовець.

На його переконання, нардепи саботуватимуть та затягуватимуть розгляд законопроектів щодо реформ та держбюджету, оскільки бояться, що ці подання можуть зачепити і їх.

За словами політолога, нардепи по-різному ставляться до Генпрокурора Юрія Луценка та очільника НАБУ Артема Ситника.

«До Ситника дуже негативне ставлення у більшості народних депутатів. Особливо після справи Полякова. Депутати переконані, що докази у справі були зібрані з порушенням закону. Мається на увазі вилучення телефону дружини, яка нібито його загубила», – підсумував експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв