США видали посібник із військової протидії Росії на основі подій в Україні

342
Армія США видала посібник із протидії Росії

Армія США видала «Посібник із російської військової справи нового покоління»,  призначений для підвищення інформованості американських військових про тактику РФ у гібридній війні.

Видання оприлюднив PublicIntelligence.

Посібник було видано в грудні 2016 року для внутрішнього користування, однак він не засекречений.

Авторами книги є Армія США і Група з асиметричної війни. У керівництві вивчається російська гібридна військова тактика, що була застосована в Криму і на Донбасі.

«Поки американська армія билася в Іраку і Афганістані, вона досягла найвищого тактичного рівня протиборчої сили нашої ери. Однак вороги Америки не відпочивали. Росія спостерігала трансформацію американської армії і почала трансформацію своєї власної», – зазначається у передмові.

На сторінках видання зібрані фотографії російської військової техніки з її описами і характеристиками.

У книзі описана стратегія Росії, спрямована на зміну урядів, як це було зроблено в операції із анексії Криму, в якій брали участь підрозділи спеціальних сил, і на Донбасі за участю важко озброєних регулярних підрозділів, що підтримують місцеві маріонеткові угруповання.

«Нарешті, в цьому керівництві будуть представлені рекомендації для батальйонів США і бригадних бойових груп для протидії цим російським методам війни. Війна в Україні досі триває. Російські війська, як і раніше, беруть участь в Сирії і продовжують удосконалюватися на свої успіхах і поразках. Ми, як американські солдати, повинні чинити так само. Як то кажуть, «тільки дурні вчаться на своїх помилках. Мудра людина вчиться на помилках інших», – ідеться у передмові.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв