Крим і Донбас повільно пожирають Росію – оглядач

895
Журналіст переконаний - Крим і Донбас потроху знищують РФ

Окупований Крим і Донбас повільно пожирають всю Росію. Про це розповів у статті для Крим.Реалії журналіст і оглядач Сергій Стельмах.

«Відбувається те, про що російських ура-патріотів попереджали ще три роки тому. Анексований Крим разом з окупованими районами Донбасу фактично перетворили на «п’яту Росію», яка повільно пожирає іншу країну. Різниця лише в тому, що на півострові поки ще стріляють тільки на полігонах. Акцизи на бензин і збори з мобільних операторів – лише початок. Після виборів президента, уряду доведеться вводити нові побори, скасовувати пільги і підвищувати пенсійний вік, пояснюючи це потребами «ненаситного» Криму», – наголошує публіцист.

Говорячи про «п’яту» Росії він має на увазі умовну концепцію про «чотири Росії»: перша – мешканці Москви і Санкт-Петербурга, друга – мешканці промислових центрів, третя – населення невеликих міст, четверта – республіки Північного Кавказу.

Крім того, Стельмах вказав на способи, якими РФ намагається знайти фінансування окупованих територій: «Російський Кабмін схвалив підвищення акцизів на бензин, так як потрібні гроші на будівництво доріг в Криму і Калінінградської області. Рішення вступить в силу в наступному році. Буквально в той же день з’явилися повідомлення, що уряд обговорює збільшення зборів з операторів стільникового зв’язку. Причина все та ж – потрібні фінанси на «розвиток» захопленої території».

«Крім стратегічних міркувань, введення додаткових поборів можна пояснити тим, що в російському бюджеті банально не вистачає грошей. Більшу частину коштів, виділених на півострів, «з’їдає» Керченський міст і будівництво двох ТЕС. Обидва проекти мають велике політичне значення для Москви, тому їх фінансують в першу чергу», – підкреслив оглядач, нагадавши, що пенсії росіянам перестали індексувати майже відразу після окупації Криму.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв