Штайнмайер сподівається на вибори на Донбасі вже в першій половині цього року

353
Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр зазначив, що вибори на Донбасі необхідно провести вже в першій половині 2016 року.

«Ми постараємося досягти якогось прогресу, особливо щодо питання ситуації з безпекою, і обговорити нове виборче право для східної України, для Донбасу, що є основною умовою для проведення виборів, які мають відбутися в першій половині цього року», − наголосив глава МЗС Німеччини під час після завершення засідання Ради безпеки ООН.
Він підкреслив, що саме ці питання планують обговорити представники «нормандської четвірки» під час засідання 3 березня в Парижі. Штайнмайер підсумував, що нині сторони далекі від ухвалення необхідного політичного рішення, хоча на Донбасі протягом останнього часу вдалося досягти певної деескалації конфлікту.
Постійний представник Франції при ООН Франсуа Делаттр після промови німецького політика також зазначив, що «нормандська четвірка» планує обговорити не лише дотримання режиму тиші на сході України, але й запровадження конституційної реформи, децентралізацію та спеціальне виборче законодавство для Донбасу.
Французький дипломат підкреслив, що питання врегулювання ситуації в Україні є для його держави пріоритетним, тому вона має намір продовжувати свою діяльність у «нормандському форматі» до моменту виконання Мінських домовленостей.

Коментарi

Коментарiв