ВРУ готова до створення нової коаліції, − Гройсман

244
Під час спільного брифінгу з Президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив, що ВРУ готова до створення нової коаліції.

«Нині багато говорять про політичну кризу в Україні. Я хочу застерегти всіх: не варто перебільшувати цю ситуацію. Хочу поінформувати, що абсолютна більшість демократичних сил українського парламенту готова до створення нової коаліції, нового уряду й посилення виконання всіх необхідних реформ і впровадження європейської інтеграції нашої держави», − наголосив Гройсман.
Під час відкриття спільної конференції Європейського парламенту й Верховної Ради України спікер ВРУ наголосив, що майже всі народні депутати виступають проти проведення позачергових парламентських виборів і закликають до пошуків компромісу щодо подолання політичної кризи в державі.
Українська правда нагадує, що Президент України Петро Порошенко закликав Верховну Раду й коаліцію бути відповідальними за «перезавантаження уряду». Він також наголосив, що в жодному разі не допустить дострокових виборів до ВРУ.

Коментарi

Коментарiв