«Совкова бюрократія» – Ярош вказав на тривожну тенденцію в ЗСУ

502
Ярош переконаний - українська армія покращилися, однак є і негативні аспекти

Відчутні позитивні зміни у Збройних силах України можуть зникнути через появу в армії великої кількості людей із неправильною мотивацією. Про це заяви вив народний депутат України, заступник очільника комітету з питань національної безпеки і оборони, колишній лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош.

«Я неодноразово говорив, що, без сумніву, ситуація у ЗСУ щодо забезпечення, за рівнем боєздатності, за іншими показниками набагато краще, ніж була 2014 року», – підкреслив Ярош в інтерв’ю Апострофу.

Однак, додає він, є і негативні явища на передовій і в тилу української армії.

«Це і недостатня підготовка особового складу. Це і бюрократія – совкова бюрократія, яка знищує ЗСУ. Це і підбір офіцерів. Оскільки офіцер – це людина честі, перш за все. Вони переважно зараз не людей честі підбирають, для яких найголовніше – звільнення землі (бо перед будь-яким військовим саме таке завдання повинно було стояти). На перший план виходять уже чиновники в погонах – так можу описати стан цих офіцерів. І такі офіцери виконають будь-яке розпорядження», – переконаний нардеп.

За його словами, певні люди йдуть в армію тільки з матеріальних міркувань: «Нещодавно один офіцер високого рангу сказав одному з моїх командирів: «А де я на гражданці таку зарплату знайду?» Люди думають вже геть не так, як мають думати насправді. І такі процеси можуть знищити армію», – вважає Ярош, додаючи, що всі досягнуті за допомогою народу зміни можуть бути ліквідовані.

«Лише опертя на сили народу – це єдина можливість протистояти тим загрозам, які йдуть від Російської Федерації. Ось чому це дуже і дуже необхідно», – заявив націоналіст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв