Допомогти Савченко вийти на волю може лише Меркель, − адвокат

322
Адвокат народного депутата України Надії Савченко Ілля Новіков висловив думку, що Президент Росії Владімір Путін погодиться на її звільнення лише після відповідного прохання канцлера Німеччини Анґели Меркель.

«Якщо переговірники високого рівня доб’ються від Путіна особистої обіцянки, щодо певної дати, Надія й інші люди будуть звільнені. Конкретна фраза Путіна, сказана рівному йому за статусом переговірнику − чи Меркель, на яку ми покладаємо наші надії, чи Порошенко, за умови, що буде присутній якийсь зовнішній гарант цієї розмови Байден або Обама. Ця фраза стане ключем до остаточного вирішення питання. Ми вкрай потребуємо, щоб така фраза від Президента РФ прозвучала в найближчі тижні», − зазначив в інтерв’ю Голосу Америки Новіков.
Він підкреслив, що Путін, зробивши публічну заяву щодо Савченко у грудні 2014 року, став тим, хто взяв на себе відповідальність вирішувати її долю. Тому нині для перемоги в суді потрібно тиснути саме на російського главу держави.
Адвокат також додав, що в разі, якщо цей план не спрацює, Савченко має намір оголосити сухе голодування, або своїм прикладом показати, як не здаватися перед російським свавіллям. Нардеп заявила, що не подаватиме апеляцію на будь-який вирок суду, незважаючи на вмовляння своїх захисників. 
Нагадаємо, російський суд інкримінує Савченко вбивство журналістів із РФ, замах на вбивство групи терористів і нелегальний перетин державного кордону.

Коментарi

Коментарiв