Уряд ухвалив правила поведінки чиновників

226
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо етичних правил поведінки державних службовців.

Згідно з документом, українські чиновники зобов’язані у своїй роботі враховувати положення Конституції й законодавства про державну службу й запобігання корупції. Зокрема, йдеться про служіння державі й населенню, гідну поведінку, доброчесність, лояльність, прозорість діяльності, сумлінність і політичну нейтральність передає РБК-Україна.
Пункт про лояльність зобов’язує державних службовців України добросовісно виконувати резолюції парламенту, уряду, Президента та структури, де чиновник працює, не враховуючи при цьому власні політичні погляди й переконання.
Крім того, чиновникам заборонено публічно критикувати діяльність будь-яких державних органів і посадових осіб. 
Відповідно до постанови, в Україні буде розпочато ведення обліку телефонних розмов і офіційних зустрічей держслужбовців із нардепами, представниками політичних сил, суб’єктами господарювання або їх уповноваженими особами, а також надання інформації про такі розмови й зустрічі у порядку, встановленому законодавством про доступ до публічної інформації.
Держава також контролюватиме використання транспортних засобів, майна, інших матеріальних та нематеріальних активів, наданих за рахунок фізичних чи юридичних осіб у службових цілях.

Коментарi

Коментарiв