«Укравтодор» почне будувати платні дороги тільки через 3-4 роки

260
Платні дороги в Україні будуватимуть через 3-4 роки (у кращому випадку)

Виконувач обов’язків очільника «Укравтодору» Славомір Новак заявив, що будівництво платних доріг в Україні може розпочатися не раніше, ніж за 3-4 роки.

«По-перше, нам потрібні зміни до закону про концесію, і ми спільно з транспортним комітетом їх напрацювали. Зараз закон не дозволяє втілити ідею будівництва платних доріг», – заявив посадовець в інтерв’ю Економічній правді.

За його словами, концесіонер повинен мати урядову гарантію трафіку. Відповідно, якщо трафік менший, ніж передбачено в угоді з концесіонером, то держава повинна цю різницю покривати.

«Це нормальний європейський стандарт – кожна платна дорога в ЄС побудована за такою системою. Якщо ці зміни до закону будуть ухвалені, сподіваюся, що вже у 2017 році зможемо запросити до переговорів найбільші європейські компанії», – запевнив керівник «Укравтодору».

«Після цього мінімум рік-два нам необхідно для узгодження. Після підписання концесійного договору треба ще мінімум два роки на організацію фінансування, потім проектування і вже тоді будівництво. Тому, думаю, що не раніше ніж за 3-4 роки», – резюмував Новак.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв