Екс-депутат Держдуми оприлюднив імена керівників анексією Криму

405
За словами Пономарьова, Путін особисто керував анексією Криму

Операцією окупації українського півострова безпосередньо керувало кілька осіб. Про це заявив колишній депутат Держдуми Росії Ілья Пономарьов, передає 112 Україна.

За словами російського опозиціонера, очевидно, що керівництво операції було за президентом Росії Владіміром Путіним, а безпосередніми виконавцями були радник глави Кремля Владіслав Сурков, який відповідав за політичну складову анексії, і міністр оборони РФ Сєргєй Шойгу, за яким була військова складова.

«Однак насправді я від Суркова чув прямо такий текст, що: «Спочатку ваші кримські «регіонали» сказали, мовляв ми тут самі все зробимо, у нас все під контролем, але потім прийшли кримські татари і їх всіх розігнали. Тоді стало зрозуміло, що «нам потрібні пасіонарні елементи, і ми пішли до бандитів», тобто до Аксьонова. Це я цитую близько до дослівного те, що було сказано», – підкреслив Пономарьов.

Він запевняє: обрати кримінальний елемент – Сєргєя Аксьонова – так званим прем’єр-міністром Криму було рішенням Суркова. Він був потрібен Кремлю, щоб той міг поставити озброєних бандитів, які можуть керувати натовпом.

«Він, як людина, дуже викривлено утворений. Для нього це асоціація – «острів Крим». І прізвище «Аксьонов» у цьому контексті було, безумовно, сповнене символізму. І я впевнений, що це точно грало роль в ухваленні рішень», – підсумував політик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв