Депутат від «БПП» жорстоко побив колегу в Київській облраді (фото)

568
Депутати від "БПП" влаштували бійку в облраді

У день народження Петра Порошенка представник президентської партії «БПП» в Київській обласній раді побив колегу від ВО «Батьківщина».

Про це повідомив депутат Київської облради Олег Кищук.

За його словами, жорстоко напали на депутата Владислава Хахуліна, який є начальником відділу матеріально-технічного забезпечення виконавчого апарату Київської обласної ради. Посадовець знепритомнів від нанесених травм. Колеги надавали першу медичну допомогу до приїзду медиків.

«Таким чином представники владної партії, яка керована головою КОДА Олександром Горганом, намагалася зірвати ухвалення змін до обласного бюджету та завадити голосуванню за підвищення зарплат медпрацівникам», – підкреслив Кищук.

БППшники зробили подарунок Президентові, жорстоко побивши депутата від "Батьківщини" в Київській обласній радіЩойно, п…

Опубліковано Олег Кищук 26 вересня 2017 р.

Активіст від ВО «Свобода» Олександр Аронець підтвердив, що бійку влаштували депутати «БПП». Спершу нардепи заблокували трибуну, згодом суперечка переросла у сутичку.

«Депутат Карлюк підійшов до голови облради Старікової, вирвав мікрофон. На її захист став депутат від «Батьківщини» Хахулін, на якого напав Карлюк і брутально побив. Депутат лежить, йому викликали швидку», – розповів він.

На його думку, бійка виникла через те, що президентська партія не може здійснити бажане, оскільки в обласній раді «БПП» перебуває в опозиції. Очільниця обласної ради – Старікова Ганна – представник «Батьківщини».

За словами Аронця, нещодавно обраний керівник Київської обласної організації партії «Солідарність «БПП» Ігор Кононенко має на меті усунути від посади голову Київоблради.

В Київській обласній раді бійка. Бепепешники спершу заблокували трибуну, потім депутат Карлюк підійшов до голови облради…

Опубліковано Олександром Аронцем 26 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв