Порошенко наполіг на блокуванні «Північного потоку-2»

296
Під час зустрічі з віце-президентом Єврокомісії з питань Енергетичного союзу Марошем Шефчовичем український глава держави Петро Порошенко закликав блокувати проект будівництва газопроводу «Північний потік-2».

«Будівництво газопроводу – виключно політичний проект. «Північний потік-2» має бути заблокований. Ми розраховуємо на підтримку Європейської комісії, адже це – засіб покарання України за європейські прагнення», – заявив Порошенко.
Він також зазначив, що сподівається на якнайшвидший розгляд Верховною Радою закону про ринок електричної енергії в редакції, узгодженій із Енергетичним співтовариством.
Під час двосторонньої зустрічі з Порошенком Марош Шефрович підкреслив, що Україна протягом останнього часу зробила помітний прогрес на шляху до досягнення газової незалежності. Він також зазначив, що Європейський Союз продовжить тісну співпрацю з українською стороною щодо спільної енергетичної політики.
Раніше в ефірі Радіо Свобода заступник міністра закордонних справ з питань євроінтеграції України Олена Зеркаль назвала проект «Північний потік-2» загрозою для безпеки України на національному рівні.

Коментарi

Коментарiв