Бутусов: СБУ знала про можливу диверсію на Вінниччині 27 вересня

556
Інформація про навчання була опублікована СБУ за 8 годин до вибуху

За день до того, як у Калинівці вибухнули склади з боєприпасами, СБУ розпочала у Вінницькій області контрдиверсійні заходи. Про це заявив журналіст і військовий експерт Юрій Бутусов.

Нагадаємо, військові склади у Калинівці здетонували 26 вересня близько 22:.00. 48-й арсенал ЗСУ був третім найбільшим в Україні.

За словами Бутусова, напередодні вибуху СБУ, МВС і ЗСУ проводили контрдиверсійну операцію в Вінницькій області, яку назвали антитерористичними навчаннями, аби уникнути чуток і паніки. Пошук диверсантів здійснювався під керівництвом Антитерористичного центру СБУ.

«Інформація про навчання була опублікована СБУ за 8 годин до вибуху. Про можливість диверсій з боку російських спецслужб оперативна інформація надходила. Однак мета диверсії не була точно встановлена», – стверджує журналіст.

На його переконання, вибухи у Калинівці – це російська диверсія. Зокрема, всі вибухи відбувалися не в спекотну погоду, тобто версія загоряння з погодних умов виключена. Крім того, жодних повідомлень про пожежу до моменту вибуху не надходило.

«Про можливість здійснення диверсії на території Вінницької області саме в цей день було відомо Службі безпеки, і влада зробила масштабний пошук диверсантів. Цей день – день народження президента Петра Порошенка – і диверсія в його рідній Вінницькій області не може бути збігом. Тому жодних сумнівів у тому, що 48 арсенал знищений противником у мене немає», – підкреслив експерт.

Что происходит на месте взрыва складов боеприпасов в Калиновке?Продолжается масштабная детонация боеприпасов на 48-м а…

Опубліковано Юрієм Бутусовим 26 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв