Російські спецслужби готують атаку пранкерів в Україні – Шкіряк

350
Шкіряк прогнозує хвилю атак російських пранкерів в Україні

Спецслужби Росії готують масовану телефонну тролінг-атаку російських пранкерів на високопосадовців України.

Про це повідомив радник очільника Міністерства внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

За його словами, під прицілом пранкерів можуть опинитися народні депутати (як від влади, так і від опозиції), представники керівництва правоохоронних органів, держчиновники різного рівня, судді та адвокати фігурантів резонансних справ, відомі телеведучі, громадські діячі, медіа-експерти, журналісти й інші публічні особи.

«Їхнє завдання – за будь-яку ціну втягнути «об’єкт» у дискусію. Звичайно, при цьому буде зроблено запис розмови з можливістю подальшої компіляції та монтажу фальсифікації чергових інформаційних вкидань», – заявив посадовець.

«Мета цієї запланованої ФСБ провокації – чергова спроба мас-медійної дискредитації чинної української влади, членів уряду, народних депутатів (незалежно від політичної складової), активістів громадського сектору, тощо. Їм важливо показати некерованість процесів і неспроможність у «бандерівській» Україні», – підкреслює радник Авакова.

На цьому тлі він порадив не вступати в розмови з незнайомими людьми, перевіряти та ідентифікувати особу, яка намагається вступити в діалог

Увага! Важливо!За наявними оперативними даними, найближчим часом, спецслужби РФ готують масовану телефонну троллінг-ата…

Опубліковано Зоряном Шкіряком 26 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв