РФ посилить тиск на Україну, − командувач НАТО

196
1 березня під час слухань у Сенатському комітеті з питань збройних сил командувач сил НАТО Філіп Брідлав спрогнозував, що РФ посилить тиск на Україну.

«Із передової в Україні надходять повідомлення про збільшення кількості атак. Нещодавно протягом доби їх було зафіксовано більше 70. Понад 450 нападів протягом тиждень. Є декілька моментів, які нас особливо турбують. Напруження відбувається у місцях, які довгий час були відносно спокійними, наприклад біля Луганська. Також, ці атаки включають озброєння, заборонене попередніми домовленостями: калібр, розмір і радіус дії. Я переконаний, Росія буде посилювати чи послаблювати тиск на контактній лінії, щоб тиснути на українську владу, вимагаючи від неї першою виконати частину домовленостей», − цитує Голос Америки виступ Брідлава.
На запитання про можливість надання зброї Україні командувач НАТО відповів, що такий варіант є імовірним. Він наголосив, що Російська Федерація використовує у цьому конфлікті всі можливі заходи й методи, зокрема йдеться про фінансові, військові й дипломатичні ресурси. 
Брідлав також повідомив, що уже зробив подання щодо питання військової підтримки України до Адміністрації Президента США, проте поки не отримав відповіді. Він також закликав американську владу якомога швидше ухвалити рішення, оскільки РФ не припиняє проявляти агресію.

Коментарi

Коментарiв