Прокурор просить засудити Савченко на 23 роки

200
У російському суді сторона державного обвинувачення попросила засудити льотчицю, народного депутата України Надію Савченко на 23 роки позбавлення волі.

Сторона обвинувачення стверджує, що Савченко слідкувала за групою журналістів російського телеканалу, після чого відповідну інформацію надала керівництву батальйону «Айдар». Це нібито пов’язано з артобстрілом, унаслідок якого загинули представники ЗМІ Російської Федерації.
Адвокати підсудної надали докази того, що вона перебувала в полоні під час обстрілу, тому не могла скорегувати вогонь. 24 підкреслює, що суд фактично не брав до уваги жодних підтверджень невинуватості Савченко.
Раніше нардеп упізнала свого викрадача – її незаконним вивезенням до Російської Федерації керував колишній представник Адміністрації Президента РФ Павло Карпов. Згідно з результатами експертизи, він обговорював усе з екс-ватажком терористів Валерієм Болотовим. 
Нагадаємо, українській льотчиці інкримінують убивство групи журналістів із РФ, замах на вбивство кількох терористів і нелегальний перетин державного кордону.

Коментарi

Коментарiв