Перемога у війні з РФ можлива в одному випадку – Ярош

447
Ярош закликає провести мобілізацію ресурсів усього народу

Перемога України у війні з Росією можлива тільки в одному випадку – коли будуть мобілізовані ресурси всього українського народу, а не тільки її частини, що перебуває у Збройних силах України.

Про це в інтерв’ю Апострофу заявив колишній лідер «Правого сектора», нардеп і командувач Добровольчої української армії Дмитро Ярош.

Він переконаний: Україна повинна активно проводити мілітаризацію, оскільки над державою є постійні загрози.

«І починається мілітаризація ще з дітей і молоді, юнацтва. У тій же Польщі спочатку йдуть парамілітарні і молодіжні організації, потім йде ця добровільна територіальна оборона, а потім вже – збройні сили. Та ж швейцарська модель оборони – мирна, нейтральна держава за тиждень може провести мобілізацію і виставити кілька мільйонів людей», – підкреслює нардеп.

На його думку, Україні можна брати і від поляків їхній досвід і переносити на себе.

«Ніхто в Європі цього не боїться. І це як раз не порушує монополії держави на насильство, про що так часто говорять і Президент, і міністр оборони й інші посадові особи. Біда лише в тому, що наша влада часто свого ж народу боїться більше, ніж зовнішнього ворога. Я думаю, саме через це і відбуваються такі затягування, як з моїм законопроектом про добровольчу армію. Під час війни відбуваються! Хоча зробити це все можна було б за пару тижнів. Президент вносить законопроект як першочерговий, за нього голосують – і він вступає в силу і починає працювати», – підсумував парламентар.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв